První příspěvek

V průběhu let jsem četla několik blogů a stránek, které mě bavily a těšila jsem se u nich na každý další nový článek nebo příspěvek v diskuzi. Jak plynul čas, některé blogy zanikly, jiné se úplně změnily, takže už mě nebaví. Jiné naopak zůstaly stejné, takže už mě taky nebaví, protože jsem se změnila já. Nakonec nastala doba, že jsem neměla vůbec co číst a stěžovala si na to zhruba obden. Ne, že by zajímavé stránky neexistovaly, jde spíše o moji neschopnost a lenivost si je najít. Postupně tak zrála myšlenka raději sama něco psát – až vznikl blog a teď i první článek.

První článek vzniká těžce. Po tom, co jsem si stěžovala, vytvořil můj milý blog a ten už týden zeje prázdnotou. Několikrát denně si vzpomenu, že bych měla už konečně něco napsat. Jenže jak začít? To mám jen tak začít psát co mi přinesl Ježíšek a jak se má můj šestnáctiletý pes? To přece nejde. Chtěla jsem napsat jakýsí úvod.

Takže jaké to tady bude? To uvidíme. Mám spoustu nápadů o čem bych mohla psát a co komentovat. Třeba to ale nebude nikoho bavit číst. Třeba mě to nebude bavit psát. No a třeba mě to bavit bude a jednou za čas si tady někdo i něco přečte.  A když ne, tak nevadí, mojí ambicí je, aby tvorba blogu a psaní bavilo mě. No a snad se tady bude líbit i Vám.